R. Paksas. Nevykusi prieglobsčio politika veda į šliaužiančią Europos savižudybę

2018-07-09

„Reikėjo maždaug trejų metų, kad Europos vadovai suprastų, kad nevykusi prieglobsčio suteikimo politika veda į šliaužiančią Europos savižudybę. Galų gale pavyko pabusti iš letargo miego ir tik po to, kai kelios valstybės priėmė drastiškus, bet teisingus ir neišvengiamus sprendimus dėl migrantų“, - Europos Parlamente sakė jo narys, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politikas kolegoms priminė jo maždaug prieš trejus metus pasakytą frazę, kad kvotų politika bus niekinė, ji tik dar labiau skatins migraciją į Europą.

„Taip siunčiamas signalas, kad migrantai čia laukiami ir jais bus pasirūpinta. Tačiau Afrikos valstybėms, jų vyriausybėms turėtų būtų siunčiama visiškai kitokia žinia – stabili taika regione ir savo sienų tinkama kontrolė“, - kalbėjo R. Paksas.

Jo teigimu, Europos Vadovų Taryboje birželio pabaigoje pasiektas politinis susitarimas dėl migracijos politikos, vargu, ar padės atstatyti demokratiją ir iš chaoso sugrįžti į harmoniją, jeigu Europos Sąjunga ir toliau svaidysis ultimatumais prieš mažesnes valstybes nares, o Europos lyderiai ignoruos tautų valią.

„Žmonės pavargo laukti. Jie reikalauja konkrečių sprendimų ir pačios Europos Sąjungos reformų“, - sakė EP narys, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas  R. Paksas.

 

Europos Parlamento nario R. Pakso biuro inf.