R. Paksas. Žmonėms reikia sprendimų, o ne diskusijos dėl diskusijų

2018-06-13

„Lietuvos ir, manau, kitų valstybių piliečiams reikia ne fotografijų. Reikia gerų, ryžtingų sprendimų, o ne diskusijos dėl diskusijos“, - Europos Parlamento posėdyje apie birželio pabaigoje vyksiantį Europos Vadovų Tarybos susitikimą sakė sakė Europos Parlamento narys, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politikas su Skrajojančiu Olandu palygino laivą su migrantais nuo Libijos krantų, kuris keletą dienų blaškėsi po Viduržiemo jūrą, kadangi nei Italija, nei Malta nedavė sutikimo jam įplaukti į savo uostus.

„Nė viena bendrijos šalis nebenori spręsti svetimų problemų, nes ir savų – per akis“, - kalbėjo R. Paksas.

Jo vertinimu, kaip indėnų tomahaukas ore kasdien švytuoja kirvis, skelbiantis prekybos karą tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos Sąjungos. Vadinamąja teisės viršenybės politika nepatenkintos šalys savo nesutikimą reiškia vis garsiau. Laukia nesutarimai dėl naujojo ES biudžeto po 2020-ųjų metų.

„Apie visa tai bus kalbama ir diskutuojama Europos Vadovų Tarybos posėdyje. Tačiau tik padiskutuota, nusifotografuota. Ir vėl iki kito posėdžio. Reikia ne kalbų, bet sprendimų“, - sakė R. Paksas.