Susitikimas su vaikais – žaidimų kambariuose

2015-06-03

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Europos Parlamento narys, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas  Prezidentas Rolandas Paksas pakvietė Panevėžio laikinosios globos namų vaikus bei šių namų darbuotojus į pramogų ir žaidimų kambarius viename iš didžiausių Panevėžio prekybos centrų.

„Mums rūpi kiekvienas žmogus ir jo gerovė. Tačiau ypatinga šiluma ir žmogiškumu turime dalintis su mūsų vaikais. Turime būti stiprūs ir rodyti teisingumą, protingumą bei drąsą, kai iškyla pavojus mūsų vaikų ateičiai. Vaikams turime atiduoti visa, kas yra geriausia,“ – bendraudamas su auklėtojais kalbėjo R. Paksas.

Pasak jo, šeima yra pagrindinė socialinė institucija, pirmoji natūrali bendruomenė, todėl jos saugojimas bei vientisumo išlaikymas yra ne tik asmens reikalas, bet ir bendruomenės bei valstybės institucijų rūpestis.

„Meilė yra viena pagrindinių humaniškosios visuomenės vertybių. Džiaugiuosi, jog jūsų namuose apstu šių vertybių. Dėkoju visai šių vaikų globos namų bendruomenei“, -  sakė Europos Parlamento narys.

Vaikų šventės proga politikas pakvietė vaikus kartu paskanauti tortų ir kitokių saldumynų bei kitą šeštadienį aplankyti Panevėžio Lėlių vežimo teatro spektaklį.  

Raseiniuose Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga vykusiuose renginiuose europarlamentaro padėjėja Rasa Rimkuvienė įteikė Europos Parlamento nario Prezidento Rolando Pakso padėkos raštus Raseinių vaikų globos namų direktorei Inai Norkevičienei ir šių globos namų socialinei darbuotojai Reginai Juškienei už ilgametį ir sąžiningą darbą, rūpinantis globotinių gerove bei ugdymu.